Publications Office of the EU
Prancūzija-Évry-Courcouronnes: Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Évry-Courcouronnes: Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    15/02/2022
  • Galutinis terminas
    14/03/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/03/2022
  • Skirta
    19/05/2022
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
conseil départemental de l'essonne
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR104 Essonne
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR104 Essonne
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71322000 Civilinės inžinerijos statinių statybos inžinerinio projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
800,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,200,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2512_1_00
Aprašymas

le présent accord-cadre a pour objet des missions de maîtrise d'oeuvre concernant les réhabilitations ou les constructions d'ouvrages d'art du patrimoine départemental effectuées dans le cadre de la politique de gestion et d'entretien des ouvrages d'art.Accord-cadre multi-attributaires à marchés subséquents avec un montant minimum de 200 000 euro(s) Ht et un montant maximum de 800 000 euro(s) Ht sur sa durée totale

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.info
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su several Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/03/2022 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
800,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
3,200,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: auscultation et Réparation de Structures
Pašto adresas: 36 Bd. Du Maréchal Joffre
Vietovė: Fontainebleau
Pašto kodas: 77300
Šalis: FRA

Vietovė: infraneo Structure Et Rehabilitation
Pašto adresas: 140 avenue jean lolive, -bâtiment C1
Vietovė: Pantin
Pašto kodas: 93500
Šalis: FRA

Vietovė: acogec
Pašto adresas: 9 avenue Foch
Vietovė: Lille
Pašto kodas: 59000
Šalis: FRA

Vietovė: antea France
Pašto adresas: 92160
Vietovė: Antony
Pašto kodas: 92160
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.