Publications Office of the EU
Prancūzija-Saint-Joseph: Draudimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Saint-Joseph: Draudimo paslaugos

  • Paskelbta
    26/08/2022
  • Galutinis terminas
    26/09/2022
  • Atšaukta
    03/04/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
commune de Saint-Joseph
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRY40 La Réunion
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRY40 La Réunion
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
66510000 Draudimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
267,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
130,965.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
22AO020
Aprašymas

la présente consultation a pour objet la souscription des contrats
d'assurance des véhicules à moteur et risques annexes, risques statutaires

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://saintjoseph.achatpublic.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
27/09/2022 08:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.