Publications Office of the EU
Prancūzija-Marselis: Inžinerijos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Marselis: Inžinerijos paslaugos

  • Paskelbta
    16/09/2019
  • Galutinis terminas
    22/10/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/10/2019
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Gie Area PACA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRL Provence-Alpes-Côte d’Azur
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRL Provence-Alpes-Côte d’Azur
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71300000 Inžinerijos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
900,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Evma108xxa
Aprašymas

Le présent marché passé en accord-cadre mono-attributaire a pour objet une mission de base complète de maîtrise d'œuvre en infrastructures, complétée par des études techniques, d'urbanisme, de paysage, d'environnement dans le cadre de la ZAC Varecopole. L'équipe de maîtrise d'œuvre aura à sa charge l'ensemble des missions nécessaires à la constitution du dossier de réalisation de la ZAC, ainsi que l'accompagnement du concessionnaire dans l'ensemble des démarches visant à la création, la réalisation et la commercialisation de cette zone, jusqu'à la suppression de la ZAC. Accord-cadre sans minimum ni maximum. Attribution d'un marché unique. Accord-cadre conclu pour une période initiale de 1 an. Montant estimatif des prestations pour la durée de l'accord-cadre: 900 000,00 EUR. Détail des éléments de mission confiés au maître d'œuvre: EP/AVP/APS/APD/PRO/ACT/VISA/EXE/DET/AOR.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://agysoft.marches-publics.info/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/10/2019 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
900,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.