Publications Office of the EU
Akustiniai trigeriai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Akustiniai trigeriai

  • Skirta
    19/06/2026
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
GEOMAR Helmholtz-Zentrum für Ozeanforschung Kiel
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
32342400 Akustiniai įtaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
-1.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
0044-2026
Aprašymas

Akustiniai trigeriai

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
BVPŽ kodas

32342400 - Akustiniai įtaisai

45000000 - Statybos darbai

45200000 - Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai

Award method
Preis
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
-1.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Underwater International Germany GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Bremen
Pašto kodas: 28239
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.