Publications Office of the EU
Ispanija-Santjago de Kompostela: Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Santjago de Kompostela: Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos

  • Paskelbta
    28/11/2017
  • Galutinis terminas
    03/01/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/01/2018
  • Skirta
    01/05/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Servicio Gallego de Salud
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES11 Galicia
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES11 Galicia
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72200000 Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,787,840.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,488,080.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
AB-SER1-18-001
Aprašymas

Servicios de gestión de incidencias, gestión de problemas y gestión de la entrega de aplicaciones del servicio de gestión de proyectos de sistemas de información.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Servicio Gallego de Salud
Pašto adresas: San Lázaro, s/n
Vietovė: Santiago de Compostela
NUTS kodas: ES11
Pašto kodas: 15703
Šalis: ESP
Pagrindinis adresas: www.sergas.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/01/2018 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.