Publications Office of the EU
Austrija-Klosterneuburg: Tomografijos prietaisai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Austrija-Klosterneuburg: Tomografijos prietaisai

  • Skirta
    11/12/2023
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Institute of Science and Technology Austria
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: AT126 Wiener Umland/Nordteil
Pirkėjo vieta
NUTS code: AT126 Wiener Umland/Nordteil
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33115000 Tomografijos prietaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2023-321
Aprašymas

Beschaffung eines Atom Probe Tomography System (APT) zur Ausstattung der Nanofabrication Facility des ISTA.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1.00
Galutinė sutarties vertė
2.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: CAMECA
Pašto adresas: 29 quai des Gresillons
Vietovė: Gennevilliers
Pašto kodas: 92622
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.