Publications Office of the EU
Malta-Floriana: Medicinos įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Malta-Floriana: Medicinos įranga

  • Paskelbta
    12/07/2023
  • Atšaukta
    18/07/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/08/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Department of Contracts
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: MT00 Malta
Pirkėjo vieta
NUTS code: MT Malta
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33100000 Medicinos įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

CT2109/2023 - TENDER FOR THE PROVISION OF DIRECT DIGITAL MAMMOGRAPHY SYSTEM WITH REDUCED ENVIRONMENTAL IMPACT AND ENERGY EFFICIENT IT EQUIPMENT

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=10217174
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/08/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.