Publications Office of the EU
Saugūs pinigai perkant gaisrinį sunkvežimį - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Saugūs pinigai perkant gaisrinį sunkvežimį

  • Skirta
    19/05/2026
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gmina Pieniężno
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL621 Elbląski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144210 Ugniagesių automobiliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,468,620.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
IN.271.1.1.2026
Aprašymas

Pristatant naują sunkų gelbėjimo ir gaisro gesinimo automobilį, skirtą Savanoriškai piniginei ugniagesių brigadai, su minimaliais techniniais parametrais, įtrauktais į Įsakymo objekto aprašą (OPZ), kuris yra FTZ priedas Nr. 4, sutarties vykdymo sąlygos nustatytos Susitarimo projekto priede Nr. 1.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

34144210 - Ugniagesių automobiliai

34110000 - Keleiviniai automobiliai

Award method
Termin przekazania przedmiotu zamówienia
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1,468,620.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: MOTO-TRUCK SP. Z O.O.
Pašto adresas:
Vietovė: Kielce
Pašto kodas: 25-116
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.