Publications Office of the EU
Čekija-Praha: Imuninių tyrimų prietaisai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Praha: Imuninių tyrimų prietaisai

  • Pranešta
    03/01/2015
  • Paskelbta
    28/04/2015
  • Galutinis terminas
    10/06/2015
  • Skirta
    11/08/2015
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Institut klinické a experimentální medicíny
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33127000 Imuninių tyrimų prietaisai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
53,000,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
52,484,479.90 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
2015/03
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je zajištění systému pro stanovení koncentrací a aktivit analytů pomocí biochemických a imunoanalytických metod se sortimentem podle specifikace (základní biochemie, antibiotika, hormony, infekční sérologie, imunosupresiva, speciální biochemie a další) dodáváním reagencií a navazujícího spotřebního materiálu, instalace a zprovoznění veškeré vypůjčené techniky potřebné pro získání výsledků biochemických a imunoanalytických metod se zachováním dosavadní úrovně state-of-the art, nepřerušením časových řad výsledků s ohledem na probíhající výzkumné aktivity, granty a studie, s kompletním sortimentem podle specifikace, s přihlédnutím k vysokým požadavkům na dobu odezvy ve specializované instituci s vysokým podílem intenzívních lůžek a s naplněním kvalitativních ukazatelů podle specifikace dle ZD.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
53,000,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
52,484,479.90 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Abbot Laboratories s.r.o.
Pašto adresas: Hadovka Office Park, Evropská 2591/33d
Vietovė: Praha 6
Pašto kodas: 160 00
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.