Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Erfurtas: Viešojo judriojo telefono ryšio paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Erfurtas: Viešojo judriojo telefono ryšio paslaugos

  • Paskelbta
    18/11/2022
  • Galutinis terminas
    22/12/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/12/2022
  • Skirta
    24/01/2023
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
IKK classic
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE115 Ludwigsburg
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEG01 Erfurt, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
64212000 Viešojo judriojo telefono ryšio paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
924,175.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
01/IT/2022
Aprašymas

Gegenstand der zu erbringenden Leistung ist die Bereitstellung und Aktivierung von 2.165 (Stand 01.08.2022) Mobilfunkanschlüssen (die Anzahl kann je nach Bedarf der Auftraggeberin nach unten oder oben abweichen) in verschiedenen Tarifen und mit verschiedenen Optionen.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/9FCAF376-3649-4FB9-AD3F-C6BA031E03BC
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/12/2022 10:10
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
924,175.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Telekom Deutschland GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Bonn
Pašto kodas: 53227
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.