Publications Office of the EU
Prancūzija-Dižonas: Su atliekomis susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Dižonas: Su atliekomis susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    30/05/2023
  • Galutinis terminas
    27/06/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    27/06/2023
  • Skirta
    19/07/2023
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
IDELIANS
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRC14 Yonne
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRC Bourgogne-Franche-Comté
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
720,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Enlèvement des objets encombrants sur le patrimoine de Domanys.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: IDELIANS
Pašto adresas: Centrale IDELIANS
Vietovė: Dijon
NUTS kodas: FRC
Pašto kodas: 21000
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: https://idelians.e-marchespublics.com
Elektroniniu būdu naudojant:
https://idelians.e-marchespublics.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
27/06/2023 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.