Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Neubrandenburgas: Komunalinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Neubrandenburgas: Komunalinės paslaugos

  • Paskelbta
    08/06/2020
  • Galutinis terminas
    07/07/2020
  • Skirta
    27/10/2020
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Neubrandenburger Stadtwerke GmbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE80J Mecklenburgische Seenplatte
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
65000000 Komunalinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
600,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
168,512.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Rahmenvertrag zur Bereitstellung eines Systems für die SMGW-Administration und Messwertverarbeitung.
Das funktionsfähige Gesamtsystem muss bis zum 31.12.2020 geliefert werden.
Bis zum Ende des Jahres 2024 sollen insgesamt ca. 930 intelligente Messsysteme in die GWA- und MDM-Systeme eingebunden sein.
Die Leistungen für MDM und GWA sind für einen Zeitraum von 4 Jahren mit Verlängerungsoption, um je 1 Jahr sofern er nicht mit einer Kündigungsfrist von 6 Monaten zum Vertragsende gekündigt wird, anzubieten.
Die Neubrandenburger Stadtwerke GmbH übernimmt für alle beteiligten Auftraggeber die Ausschreibung. Es werden gleiche Preise und Lieferkonditionen für alle beteiligten Auftraggeber vereinbart. Der Zuschlag wird im Namen und im Auftrag der beteiligten Auftraggeber erteilt.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Neubrandenburger Stadtwerke GmbH
Pašto adresas: John-Schehr-Str. 1
Vietovė: Neubrandenburg
NUTS kodas: DE80J
Pašto kodas: 17033
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: www.neu-sw.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://portal.evergabemv.de/E72122636
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Pirkėjai
Stadtwerke Güstrow GmbH
Stadtwerke Malchow
Stadtwerke Pasewalk GmbH
Stadtwerke Parchim GmbH
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
600,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
168,512.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: MeterPan GmbH
Pašto adresas: Rathausallee 33
Vietovė: Norderstedt
Pašto kodas: 22846
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.