Publications Office of the EU
I-San Raffaele Cimena: Viešbučių, restoranų ir mažmeninės prekybos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

I-San Raffaele Cimena: Viešbučių, restoranų ir mažmeninės prekybos paslaugos

  • Paskelbta
    26/09/2012
  • Galutinis terminas
    03/12/2012
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/12/2012
  • Skirta
    30/01/2013
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Comune di San Raffaele Cimena
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
55000000 Viešbučių, restoranų ir mažmeninės prekybos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
455,100.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
380,691.15 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Servizio di preparazione e somministrazione pasti nelle scuole infanzia ed obbligo e dipendeni comunali.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/12/2012 14:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
455,100.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
380,691.15 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Sodexo Italia SpA
Pašto adresas: Via Fratelli Gracchi 36
Vietovė: Cinisello Balsamo
Pašto kodas: 20092
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.