Publications Office of the EU
Aštuonių daugiabučių namų su susijusia infrastruktūra statyba - I ir II pakopos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Aštuonių daugiabučių namų su susijusia infrastruktūra statyba - I ir II pakopos

  • Paskelbta
    08/01/2026
  • Galutinis terminas
    26/01/2026
  • Skirta
    26/05/2026
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Gminy Inowrocław Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL617 Inowrocławski
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45211000 Daugiabučių ir individualių namų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
51,992,330.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Šios sutarties dalykas yra keturių pastatų, pažymėtų simboliais B1, B2, B3 ir B4, statyba kartu su požeminiu garažu G1 ir G2, išėjimai į garažus Z1 ir Z2, komunalinių paslaugų pastatas BG, požeminis priešgaisrinis rezervuaras, išorinės automobilių stovėjimo aikštelės, esančios abiejose įėjimo į investicinę zoną pusėse, pagal Žemės tvarkymo plano grafinį priedą, šiukšliadėžės (SM1 ir SM2) , dviračių pastogė (PR), žaidimų aikštelė ir sporto bei poilsio zona, izoliacinė žaluma, teritorijos drėkinimas, žaluma ir sodinimas, priešgaisrinis kelias su pasukimo manevravimo sistema, patekimas į pastatus ir pėsčiųjų takus, apšvietimas su išorine įranga, tvoros, vinukai ir įėjimo vartai, kelio užkardos su įmontuota SOS sistema, išoriniai komunalinių pastatų įrenginiai BG, išoriniai įrenginiai pastatams B1, B2, B3, B4 ir požeminiai garažai G1 ir G2, išorinės elektrinių automobilių įkrovimo punktais, išoriniai CCTV vaizdo stebėjimo įrenginiai, išoriniai hidrantai, keltuvai ir keltuvai, visi išoriniai įrenginiai, išoriniai įrenginiai ir išoriniai įrenginiai, išoriniai įrenginiai ir jungtys. Daugiabučiuose gyvenamuosiuose pastatuose yra 30 butų 5 aukštuose virš žemės + 1 požeminis, tarnaujantis kaip požeminis garažas su sandėliavimo patalpomis ir techninėmis patalpomis. Kiekviename aukšte įrengti šeši butai. Vienas butas kiekviename aukšte suprojektuotas ir pritaikytas galimiems neįgaliojo poreikiams. Yra 1 laiptinė. Fotovoltinė įranga yra ant pastatų stogų. Išsamus sutarties objekto aprašymas pateikiamas LPZ ir projekto dokumentuose.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-21ef8c3f-060a-4477-9aa2-c0f9447662fa
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-21ef8c3f-060a-4477-9aa2-c0f9447662fa
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Okres gwarancji jakości (R) Liczba punktów = (Rof/Rmax) * 20 gdzie: - Rof - liczba punktów za deklarowany okres gwarancji jakości - Rmax – maksymalna liczba punktów W kryterium „okres gwarancji jakości” zostanie zastosowana następująca metoda punktacji: - deklaracja 84 miesiące = 20 pkt - deklaracja 72 miesiące = 10 pkt - deklaracja 60 miesięcy = 0 pkt
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
51,992,330.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Wimaks Toczyłowski Spółka komandytowa
Pašto adresas:
Vietovė: Józefów
Pašto kodas: 05-420
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.