Publications Office of the EU
Italija-Triestas: Kapinių priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Triestas: Kapinių priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    21/12/2022
  • Galutinis terminas
    14/02/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/02/2023
  • Skirta
    29/03/2023
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
AcegasApsAmga S.p.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITH44 Trieste
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITH44 Trieste
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98371111 Kapinių priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,010,600.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,487,286.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2212000620
Aprašymas

Realizzazione di servizi cimiteriali di sepoltura e di manutenzione in tutti i cimiteri del Comune di Trieste e di esercizio e manutenzione degli impianti di luce votiva nei cimiteri del Comune di Trieste gestiti da AcegasApsAmga per il periodo di 36 mesi, con la possibilità di rinnovo alle stesse condizioni contrattuali per ulteriori 12 mesi ad insindacabile giudizio della Committente AcegasApsAmga S.p.A.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://portal.gruppohera.it/irj/portal
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/02/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,010,600.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
1,487,286.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: COOPERATIVA SOCIALE BARBARA B S.C.S,
Pašto adresas:
Vietovė: TORINO
Pašto kodas:
Šalis: ITA

Vietovė: ITALSPURGHI ECOLOGIA Srl
Pašto adresas:
Vietovė: SAN DORLIGO DELLA VALLE
Pašto kodas:
Šalis: ITA

Vietovė: SILVE SPA
Pašto adresas:
Vietovė: FIRENZE
Pašto kodas:
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.