Publications Office of the EU
Slovėnija-Maribor: Medicinos įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovėnija-Maribor: Medicinos įranga

  • Paskelbta
    15/09/2016
  • Galutinis terminas
    18/10/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    18/10/2016
  • Skirta
    31/03/2021
  • Šiandien
    07/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Univerzitetni klinični center Maribor
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Pirkėjo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33100000 Medicinos įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
228,282.44 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
460-E-MG-608/16
Aprašymas

Predmet javnega naročila je nabava aparature za intraoperativni monitoring s potrošnim materialom.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: UKC Maribor
Nacionalinis registracijos numeris: 5054150000
Pašto adresas: Ljubljanska ulica 5
Vietovė: Maribor
NUTS kodas: SI
Pašto kodas: 2000
Šalis: SVN
Asmuo ryšiams: Oddelek za javna naročila
Pagrindinis adresas: http://www.ukc-mb.si
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
18/10/2016 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
228,282.44 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Cardio Medical družba za trgovino in storitve, d.o.o.
Pašto adresas: Špruha 1
Vietovė: Trzin
Pašto kodas: 1236
Šalis: SVN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.