Publications Office of the EU
WM/SZP/PN/6/2024/G_Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji elewacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych przy ul. Nowowiejskiej 86a 92b oraz 90a 92a we Wrocławiu oraz budowy miejsc zbiórki odpadów - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

WM/SZP/PN/6/2024/G_Opracowanie dokumentacji projektowej termomodernizacji elewacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych przy ul. Nowowiejskiej 86a 92b oraz 90a 92a we Wrocławiu oraz budowy miejsc zbiórki odpadów

  • Paskelbta
    19/02/2024
  • Galutinis terminas
    28/03/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    28/03/2024
  • Skirta
    11/10/2024
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o.o.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71220000 Architektūrinio projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
130,380.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
WM/SZP/PN/6/2024/G
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest: 1)wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowej obejmującej przebudowę budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych przy ul. Nowowiejskiej 86a92b oraz 90a 92a we Wrocławiu( dz. nr 13/3, 13/5 i 13/6 AM 15, obręb Plac Grunwaldzki), polegającej na termomodernizacji elewacji oraz budowę miejsc zbiórki odpadów wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do Dokumentacji i uzyskaniem niezbędnych uzgodnień oraz zatwierdzeniem projektu i uzyskaniem zgody administracji architektonicznobudowlanej umożliwiającej realizację robót budowlanych (Etap I); 2)pełnienie nadzoru autorskiego i dendrologicznego podczas realizacji przedsięwzięcia (Etap II). W etapie I: 1) Opracowanie koncepcji projektowej zawierającej propozycje kolorystyki elewacji wraz z wymianą okien oraz sposobu docieplenia, a także propozycje dla miejsc zbiórki odpadów ; 2) Pozyskanie mapy do celów projektowych; 3) Wykonanie inwentaryzacji architektoniczno budowlanej w zakresie elewacji budynków; 4) Opracowanie opinii dotyczącej budynku w zakresie stanu technicznego przegród zewnętrznych (ścian) wraz z ich zawilgoceniem, określenie metod ewentualnej naprawy i osuszenia; 5) Przestrzeganie zapisów prawa miejscowego, w tym zarządzenia nr 1217/19 Prezydenta Wrocławia z dnia 28 czerwca 2019r. w sprawie ochrony drzew i rozwoju terenów zieleni, 6) Przedstawienie koncepcji projektowej oraz Dokumentacji na dalszych etapach realizacji, do akceptacji Zamawiającego, na posiedzeniach zespołu zajmującego się uzgadnianiem dokumentacji we Wrocławskich Mieszkaniach Sp. z o.o.; 7) Opracowanie, złożenie wniosków oraz uzyskanie uzgodnień z konserwatorem zabytków, 8) Opracowanie, złożenie innych wniosków i opracowań technicznych niezbędnych do realizacji Dokumentacji oraz realizacji prac budowlanych na podstawie wykonanej Dokumentacji; 9) Wykonanie Dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym zgodnie z ustawą Prawo Budowlane oraz ustawą Prawo zamówień publicznych, w szczególności zgodnie z wymogami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalnoużytkowego, 10) Uzyskanie wszystkich niezbędnych decyzji, opinii, zezwoleń, opracowań potrzebnych do sporządzenia projektu budowlanego oraz uzyskanie zaświadczenia o braku sprzeciwu na wykonanie robót budowlanych/ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę z poświadczeniem o jej ostateczności; 11) Wykonanie projektu wraz ze wszystkimi niezbędnymi uzgodnieniami (w tym ZUDP, WKZ, DWKZ,), włącznie z opracowaniem zgłoszenia robót budowlanych/ wniosku o wydanie decyzji pozwolenia na budowę i przekazaniem Zamawiającemu zaświadczenia o braku sprzeciwu/decyzji z urzędowym poświadczeniem jej ostateczności w terminie wskazanym w § 3 pkt 1 umowy. W etapie II: 1) Pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych objętych opracowaną dokumentacją (w wymiarze 5 wizyt projektanta); Wykonawca jest zobowiązany do sprawowania nadzoru autorskiego nad realizacją przedsięwzięcia w zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, w oparciu o zapisy § 2 niniejszej umowy; 2) Pełnienie nadzoru dendrologicznego w trakcie realizacji robót budowlanych (w wymiarze 5 wizyt dendrologa).

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://wm-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
28/03/2024 10:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Kriterijus: Cena
Tipas: price
Aprašymas: Kryterium „Cena oferty brutto” – kryterium rozpatrywane będzie na podstawie ceny brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia, podanej przez Wykonawcę w Formularzu oferty. Zamawiający ofercie o najniższej cenie przyzna 60 punktów, a każdej następnej ofercie zostanie przyporządkowana liczba punktów proporcjonalnie mniejsza.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 60
Kriterijus: Doświadczenie projektanta (D)
Tipas: quality
Aprašymas: Doświadczenie projektanta (D) Wykonawca w ramach tego kryterium może wskazać jedną osobę, która będzie pełnić funkcję głównego projektanta posiadającego uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania w specjalności architektonicznej. Zamawiający wymaga, aby osoba, której doświadczenie będzie oceniane w tym kryterium, była jednocześnie osobą, która Wykonawca wykaże w „Wykazie osób”, celem potwierdzenia spełnienia warunku udziału w postępowaniu. Zamawiający przyzna punkty w przedmiotowym kryterium za zatrudnienie do realizacji prac projektanta w specjalności architektonicznej posiadającego uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania z doświadczeniem w sporządzaniu dokumentacji projektowej remontu lub przebudowy wielorodzinnego budynku o pow. użytkowej powyżej 900 m2. Zamawiający oceni realizacje wykonane w okresie ostatnich 8 lat przed upływem terminu składania ofert. W przypadku przedstawienia zadań wykonanych wcześniej niż 8 lat przed upływem terminu składania ofert, Zamawiający nie będzie brał ich pod uwagę w ocenie punktowej. Ocena zostanie przeprowadzona na podstawie danych uzupełnionych w tabeli, w formularzu ofertowym. Niewypełnienie tabeli formularza ofertowego w zakresie kryterium „doświadczenie projektanta” skutkować będzie naliczeniem 0 punktów w przedmiotowym kryterium. Błędne wypełnienie pozycji w tabeli lub podanie niekompletnych danych uniemożliwiających jednoznaczną ocenę doświadczenia projektanta spowoduje, że wykazana pozycja zawierająca błędy/braki nie będzie brana pod uwagę przy naliczaniu punktów w kryterium „doświadczenie projektanta”. Zamawiający przyzna punkty zgodnie z poniższą tabelą: Liczba wykonanych dokumentacji projektowych remontu lub przebudowy budynku o pow. użytkowej min 900 m2, zakończonych decyzją pozwolenia na budowę lub zgłoszeniem: 0 dokumentacji 0 pkt, 1 do 2 dokumentacje 10 pkt, 3 do 4 dokumentacje 20 pkt, 5 do 6 dokumentacji 30 pkt, 7 i więcej dokumentacji 40 pkt.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 40
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
130,380.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: DSW Projekt Sp. z o.o.,
Pašto adresas:
Vietovė: Chorzów
Pašto kodas: 41-516
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.