Publications Office of the EU
Suomija-Oulus: Sunkvežimiai su sukamomis kopėčiomis - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suomija-Oulus: Sunkvežimiai su sukamomis kopėčiomis

  • Paskelbta
    26/01/2016
  • Galutinis terminas
    04/03/2016
  • Skirta
    06/04/2016
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Oulun kaupunki
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Pirkėjo vieta
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34144211 Sunkvežimiai su sukamomis kopėčiomis
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
585,900.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
OUKA/9686/02.08.00/2015
Aprašymas

Puomitikas-/nostolava-auton hankinta Oulu-Koillismaan pelastuslaitoksen Kuusamon paloaseman käyttöön. Hankinnalla korvataan vuonna 1987 hankittu tikasauto.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Oulun kaupunki
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
585,900.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Bronto Skylift Oy
Pašto adresas: Teerivuorenkatu 28
Vietovė: Tampere
Pašto kodas: 33300
Šalis: FIN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.