Publications Office of the EU
Dinaminių kelio ženklų kūrimas, tiekimas ir įrengimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Dinaminių kelio ženklų kūrimas, tiekimas ir įrengimas

  • Paskelbta
    06/06/2025
  • Galutinis terminas
    07/07/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/07/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Département de la Haute-Savoie
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34924000 Besikeičiančių pranešimų iškabos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2025A0266
Aprašymas

Siekdamas užtikrinti eismo sąlygas ir pagerinti Aukštutinės Savojos departamentų kelių tinklo paslaugų lygį, departamentas nori kuo greičiau išplatinti eismo informaciją naudotojams. Atsižvelgdamas į tai, DGAIM nori retkarčiais savo tinkle ir toliau diegti naujus kintamųjų pranešimų ženklus. Taip pat tikėtina, kad dinaminiai kelio ženklai bus įrengti už departamentų kelių tinklo ribų.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1657806
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1657806
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/07/2025 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Performances en matière de protection de l'environnement
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 5
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Valeur technique
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 50
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Prix
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 45
Apskaičiuotoji vertė
2,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.