Publications Office of the EU
Lenkija-Świerklany: Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Świerklany: Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės

  • Paskelbta
    19/02/2020
  • Galutinis terminas
    30/03/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/03/2020
  • Skirta
    25/05/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A., ul. Mszczonowska 4, 02-337 Warszawa w imieniu którego postępowanie prowadzi Oddział w Świerklanach
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL Polska
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL Polska
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
128,350.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
107,600.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP/2020/02/0014/SWI
Aprašymas

Remont gazociągu Trzebiesławice–Częstochowa DN 250 w m. Kuźnica Folwark, gmina Poraj – opracowanie dokumentacji projektowej

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A., ul. Mszczonowska 4, 02-337 Warszawa, w imieniu którego postępowanie prowadzi Oddział w Świerklanach
Pašto adresas: ul. Wodzisławska 54
Vietovė: Świerklany
NUTS kodas: PL
Pašto kodas: 44-266
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Henryka Kocjan
Pagrindinis adresas: http://www.gaz-system.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/03/2020 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
128,350.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
107,600.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu Sp. z o.o.
Pašto adresas: ul. Palisadowa 20/22
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 01-940
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.