Publications Office of the EU
Slovėnija-Laško: Tyrinėjimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovėnija-Laško: Tyrinėjimo paslaugos

  • Paskelbta
    03/05/2023
  • Galutinis terminas
    16/06/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/06/2023
  • Skirta
    01/09/2023
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
OBČINA LAŠKO
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Pirkėjo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71355000 Tyrinėjimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
384,664.64 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
211,200.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
JN-1/2023
Aprašymas

Predmet javnega naročila je izvajanje geodetskih storitev za potrebe Občine Laško in sicer za obdobje štirih let, to je predvidoma od 1.9.2023 do 31.8.2027.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: OBČINA LAŠKO
Nacionalinis registracijos numeris: 5874505000
Pašto adresas: Mestna ulica 2
Vietovė: Laško
NUTS kodas: SI
Pašto kodas: 3270
Šalis: SVN
Asmuo ryšiams: občinska uprava
Pagrindinis adresas: http://www.lasko.si
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=25268
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/06/2023 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
384,664.64 EUR
Galutinė sutarties vertė
211,200.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: GEO STUDIO, geodetski inženiring in svetovanje d.o.o.
Pašto adresas: Brodarjeva ulica 6
Vietovė: Celje
Pašto kodas: 3000
Šalis: SVN

Vietovė: GEODETSKI ZAVOD CELJE, d.o.o.
Pašto adresas: Ulica XIV. divizije 10
Vietovė: Celje
Pašto kodas: 3000
Šalis: SVN

Vietovė: GEOMETRA, geodetske storitve, trgovina in svetovanje d.o.o.
Pašto adresas: Trg Alfonza Šarha 18
Vietovė: Slovenska Bistrica
Pašto kodas: 2310
Šalis: SVN

Vietovė: GEOFOTO podjetje za geodetske in računalniške storitve d.o.o.
Pašto adresas: Mariborska cesta 5
Vietovė: Slovenska Bistrica
Pašto kodas: 2310
Šalis: SVN

Vietovė: GEOBI, geodetske storitve, d.o.o.
Pašto adresas: Delavska cesta 24
Vietovė: Šenčur
Pašto kodas: 4208
Šalis: SVN

Vietovė: GEOSTROKA, geodetske storitve, Miroslav Petrović s.p.
Pašto adresas: Cesta Valentina Orožna 8A
Vietovė: Šentjur
Pašto kodas: 3230
Šalis: SVN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.