Publications Office of the EU
Ispanija-Alikantė: Paslaugos, susijusios su negyvenamuoju nekilnojamuoju turtu - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Alikantė: Paslaugos, susijusios su negyvenamuoju nekilnojamuoju turtu

  • Paskelbta
    27/07/2021
  • Galutinis terminas
    27/08/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/09/2021
  • Skirta
    05/11/2021
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana S.A.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
70332000 Paslaugos, susijusios su negyvenamuoju nekilnojamuoju turtu
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,251,094.44 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
750,151.55 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
DD/006/21
Aprašymas

Servicio de asistencia integral, administración y atención al cliente de los Edificios de Distrito Digital en la Comunidad Valenciana.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana, S. A.
Nacionalinis registracijos numeris: S4611001A
Pašto adresas: Avenida Jean Claude Combaldieu, s/n
Vietovė: Alicante
NUTS kodas: ES521
Pašto kodas: 03008
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Dirección General de Sociedad Proyectos Temáticos de la Comunitat Valenciana, S. A.
Pagrindinis adresas: http://www.sptcv.net
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/09/2021 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1,251,094.44 EUR
Galutinė sutarties vertė
750,151.55 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: UTE INGESAN - PROMED
Pašto adresas: aNTIGUA sENDA Senent 8, 1º piso
Vietovė: Valencia
Pašto kodas: 46023
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.