Publications Office of the EU
Italija-Cori: Su atliekomis susijusios paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Cori: Su atliekomis susijusios paslaugos

  • Paskelbta
    15/10/2021
  • Galutinis terminas
    29/11/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/11/2021
  • Skirta
    15/03/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Comune di Cori
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITI44 Latina
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITI44 Latina
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90500000 Su atliekomis susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
7,119,057.08 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
7,076,893.95 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Affidamento del servizio di igiene urbana con implementazione di tariffa puntuale ed altri servizi connessi nel comune di Cori (LT) per la durata di 5 anni (2022 - 2026) oltre eventuali sei mesi di proroga in Cori.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Comune di Cori
Pašto adresas: Piazza Leone XIII - Via della Libertà, 36
Vietovė: Cori
NUTS kodas: ITI44
Pašto kodas: 04010
Šalis: ITA
Pagrindinis adresas: http://www.comune.cori.lt.it/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/11/2021 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
7,119,057.08 EUR
Galutinė sutarties vertė
7,076,893.95 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Lavorgna S.r.l.
Pašto adresas:
Vietovė: San Lorenzello
Pašto kodas:
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.