Publications Office of the EU
Slovakija-Bratislava: Jungiklio pavara - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakija-Bratislava: Jungiklio pavara

  • Paskelbta
    29/10/2021
  • Galutinis terminas
    07/12/2021
  • Skirta
    02/11/2022
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Slovenské elektrárne, a.s.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: SK01 Bratislavský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
31214000 Jungiklio pavara
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
601,170.70 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
371,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2021/09299
Aprašymas

Účelom Obstarávania je zabezpečiť pre Objednávateľa rekonštrukciu rozvodní 22 kV a ochrán 22kV prečerpávacej
vodnej elektrárne Liptovská Mara s cieľom zvýšenia bezpečnosti a spoľahlivosti napájania vlastnej spotreby a
modernizácia výzbroje, automatiky a spôsobu ovládania jednotlivých prvkov rozvodní.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://seas.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/5322
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
601,170.70 EUR
Galutinė sutarties vertė
371,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: EGEM, s. r. o.
Pašto adresas: Lamačská cesta 3
Vietovė: Bratislava
Pašto kodas: 84104
Šalis: SVK
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.