Publications Office of the EU
Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Birmingemas: Sveikatos priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Jungtinė Karalystė, Didžioji Britanija-Birmingemas: Sveikatos priežiūros paslaugos

  • Skirta
    29/05/2018
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Birmingham City Council
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Pirkėjo vieta
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85100000 Sveikatos priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
26,203.57
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
26,203.57 GBP
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Nursing client adults 65 plus ext S/T bed based.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
26,203.57
Galutinė sutarties vertė
26,203.57 GBP
Sutarties sudarymas
Vietovė: MACC Care Ltd
Pašto adresas: Edwin Arrowsmith House 8 Payton Road Birmingham
Vietovė: Birmingham
Pašto kodas: B21 0HP
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.