Publications Office of the EU
Prancūzija-Saint-Brieuc: Topografinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Saint-Brieuc: Topografinės paslaugos

  • Paskelbta
    21/07/2023
  • Galutinis terminas
    20/09/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    29/09/2023
  • Skirta
    13/11/2023
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
sde des Côtes d'armor
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71351810 Topografinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
283,476.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
4
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

accord cadre pour la réalisation de prestations topographiques et de contrôles de précision.
Le marché sera découpé en 4 lots

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://sde22.e-marchespublics.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
29/09/2023 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.