Publications Office of the EU
Bulgarija-Burgas: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Burgas: Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos

  • Skirta
    02/10/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ОБЩИНА БУРГАС
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG341 Бургас
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG341 Бургас
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
142,332.47 BGN
Pasiūlymo referencinis numeris
93-ОП20-61
Aprašymas

„Изготвяне на технически инвестиционен проект, изграждане на паметник на Александър Георгиев – Коджакафалията в УПИ II, кв. 139, по плана на ЦГЧ, гр. Бургас, ПИ с идентификатор 07079.611.304 по КК на гр. Бургас.“

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
142,332.47 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: РАДОСТИН АПОСТОЛОВ ДАМАСКОВ
Pašto adresas: ул. "Георги Сава Раковски" № 49
Vietovė: Бургас
Pašto kodas: 8000
Šalis: BGR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.