Publications Office of the EU
Degalų tiekimas ypač bešviniam benzinui ir dyzelinui, skirtiems įmonės transporto priemonėms, vežti - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Degalų tiekimas ypač bešviniam benzinui ir dyzelinui, skirtiems įmonės transporto priemonėms, vežti

  • Paskelbta
    21/05/2025
  • Galutinis terminas
    25/06/2025
  • Skirta
    15/09/2025
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Amag Ambiente SpA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITC18 Alessandria
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09130000 Nafta ir distiliatai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,265,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,509,300.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Degalų tiekimas ypač bešviniam benzinui ir dyzelinui, skirtiems įmonės transporto priemonėms, vežti

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://amagportalegare.aflink.it
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
http://amagportalegare.aflink.it
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

09130000 - Nafta ir distiliatai

09132000 - Benzinas

Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Prezzo
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
2,265,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
1,509,300.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: EREDI CAMPIDONICO SPA
Pašto adresas:
Vietovė: Grugliasco
Pašto kodas: 10095
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.