Publications Office of the EU
Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Durchführung von Unterhaltsreinigung sowie Vertretungsreinigung am Standort Wesel

  • Paskelbta
    20/03/2025
  • Galutinis terminas
    29/04/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    29/04/2025
  • Skirta
    25/06/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Kreis Wesel -Zentrale Vergabestelle-
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA1F Wesel
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90911200 Pastatų valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
6
Pasiūlymo referencinis numeris
K-WES-26ZV-2025-0001
Aprašymas

Durchführung der regelmäßigen Unterhaltsreinigung sowie Vertrtungsreinigung

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/K-WES-26ZV-2025-0001
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
29/04/2025 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.