Publications Office of the EU
Ispanija-Maljorkos Palma: Intelektinės kortelės - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Maljorkos Palma: Intelektinės kortelės

  • Paskelbta
    03/06/2014
  • Atšaukta
    07/06/2014
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Atšaukta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gobierno de las Illes Balears, Consejería de Agricultura, Medio Ambiente y Territorio
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES53 Illes Balears
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30162000 Intelektinės kortelės
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
347,107.44 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
658/2014
Aprašymas

suministro tarjetas sistema digital de Control de Transportes por Carretera, de acuerdo con el Reglamento CE 561/06 del Parlamento Europeo y del Consejo.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Sección de Contratación de la Consejería de Agricultura, Medio Ambiente y Territorio
Pašto adresas: Gremio Corredores, 10- 2ª Planta, Polígono Son Rossinyol
Vietovė: Palma de Mallorca
Pašto kodas: 07009
Šalis: ESP
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
347,107.44 EUR
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.