Publications Office of the EU
Veiklos tarnyba ir #8217; Ėminių ėmimas ir CHEMINĖ ANALIZĖ bei #8211; Laboratorinė fizika apie TRAPANIJŲ BELVEDERO PREKYBOS PLANŲ APLINKOS MATAVIMUS IR TRAPANIJŲ BENDRIJOS TERITORIJOJE (TP) PASKELBTOS BORRANIJOS KONVENCIJOS KUDDIJŲ APLINKĄ - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Veiklos tarnyba ir #8217; Ėminių ėmimas ir CHEMINĖ ANALIZĖ bei #8211; Laboratorinė fizika apie TRAPANIJŲ BELVEDERO PREKYBOS PLANŲ APLINKOS MATAVIMUS IR TRAPANIJŲ BENDRIJOS TERITORIJOJE (TP) PASKELBTOS BORRANIJOS KONVENCIJOS KUDDIJŲ APLINKĄ

  • Skirta
    03/08/2026
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
CENTRALE UNICA DI COMMITTENZA – COMUNI DI ERICE, VALDERICE, PACECO, CUSTONACI, S. VITO LO CAPO E BUSETO PALIZZOLO
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITG11 Trapani
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79723000 Atliekų analizės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
164,575.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
cf72b85e-6082-462d-b2f8-b1812620c6e8@17-G-61
Aprašymas

Veiklos tarnyba ir #8217; LABORATORIJOS DĖL PREKYBOS BELVEDERO ĮMONIŲ APLINKOS APLINKOS MATAVIMO IR BORRANIJOS KONVENCIJOS KUDDIJŲ, PASKELBTŲ TRAPANO SAVAITĖS TERITORIJOJE (TP), PAVYZDYS IR Fizinė analizė

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Nėra
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: prezzo più basso
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
164,575.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: SIALAB SRL
Pašto adresas:
Vietovė: avola
Pašto kodas: 96012
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.