Publications Office of the EU
Čekija-Liberec: Kiti vaistai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Liberec: Kiti vaistai

  • Paskelbta
    24/10/2017
  • Galutinis terminas
    24/11/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/11/2017
  • Skirta
    22/01/2018
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33690000 Kiti vaistai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
11,394,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
11,394,081.51 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
VZ2017038
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem účinné látky Sorafenib 200 MG (dále jen „léčivé přípravky“, „LP“ nebo také „zboží“) po dobu 2 let dle aktuálních potřeb zadavatele. Specifikace požadovaných léčivých přípravků je uvedena dále v této ZD a v příloze č. 2 této ZD – Cenová nabídka.
Průběžné dodávky léčivých přípravků budou uskutečňovány na základě dílčích objednávek po dobu dvou let ode dne nabytí účinnosti smlouvy.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Nacionalinis registracijos numeris: 27283933
Pašto adresas: Husova 357/10
Vietovė: Liberec I-Staré Město
NUTS kodas: CZ051
Pašto kodas: 460 63
Šalis: CZE
Asmuo ryšiams: Ing. Pavla Mocková
Pagrindinis adresas: http://www.nemlib.cz
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/11/2017 13:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
11,394,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
11,394,081.51 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Bayer, s.r.o.
Pašto adresas: Siemensova 2717/4
Vietovė: Praha 5 - Stodůlky
Pašto kodas: 155 00
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.