Publications Office of the EU
Lenkija-Poznań: Specialiojo keleivinio kelių transporto paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Poznań: Specialiojo keleivinio kelių transporto paslaugos

  • Paskelbta
    22/07/2022
  • Galutinis terminas
    26/08/2022
  • Atšaukta
    19/09/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Juliana Tuwima
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
60130000 Specialiojo keleivinio kelių transporto paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
ZSS105.ZP/252-02/2022
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dowożenie uczniów niepełnosprawnych Zespołu Szkół Specjalnych nr 105 im. Juliana Tuwima w Poznaniu do szkoły i placówek oraz odwożenie po skończonych zajęciach szkolnych do domu wraz z zapewnieniem opieki uczniom w trakcie transportu w okresie od dnia 1 września 2022 r. do dnia 31 grudnia 2022 r.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Juliana Tuwima
Pašto adresas: ul. Nieszawska 21
Vietovė: Poznań
NUTS kodas: PL415
Pašto kodas: 61-021
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Adam Szymanowski
Pagrindinis adresas: http://105.edu.pl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://miniportal.uzp.gov.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.