Publications Office of the EU
Lietuva-Vilnius: Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lietuva-Vilnius: Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos

  • Paskelbta
    03/05/2021
  • Galutinis terminas
    03/06/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    03/06/2021
  • Skirta
    18/06/2021
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
VĮ Turto bankas
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LT Lietuva
Pirkėjo vieta
NUTS code: LT Lietuva
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72200000 Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
205,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

VTIPS modifikavimo ir palaikymo paslaugos.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: VĮ Turto bankas
Nacionalinis registracijos numeris: 112021042
Pašto adresas: Kęstučio g. 45
Vietovė: Vilnius
NUTS kodas: LT
Pašto kodas: LT-08124
Šalis: LTU
Asmuo ryšiams: Edmundas Krištolaitis
Pagrindinis adresas: http://www.turtas.lt
Elektroniniu būdu naudojant:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=575535&B=PPO
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
03/06/2021 09:45
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
205,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: UAB „GERA Solutions“
Pašto adresas:
Vietovė: Vilnius
Pašto kodas:
Šalis: LTU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.