Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Hanoveris: Ugnies gesintuvai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Hanoveris: Ugnies gesintuvai

  • Paskelbta
    17/02/2023
  • Galutinis terminas
    16/03/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/03/2023
  • Skirta
    11/04/2023
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Medizinische Hochschule Hannover
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE929 Region Hannover
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE929 Region Hannover
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
35111300 Ugnies gesintuvai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
245,141.85 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2022/732/6196a
Aprašymas

Ziel der Ausschreibung ist der Abschluss eines Liefer- und Dienstleistungsvertrages der sowohl die Lieferung von neuen Feuerlöschern (ohne fluorhaltige Schaumlöschmittel) als auch die wiederkehrenden Prüfungen an den Feuerlöschern beinhaltet.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXS0YDWYW2SSBA86
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/03/2023 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
245,141.85 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: TOTAL Feuerschutz GmbH
Pašto adresas: Esperantostraße 10
Vietovė: Hannover
Pašto kodas: 30519
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.