Publications Office of the EU
Švedija-Alvesta: Motorinės transporto priemonės, skirtos kroviniams vežti - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedija-Alvesta: Motorinės transporto priemonės, skirtos kroviniams vežti

  • Paskelbta
    27/12/2021
  • Galutinis terminas
    31/01/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    01/02/2022
  • Skirta
    07/02/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Alvesta Renhållnings Aktiebolag
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34130000 Motorinės transporto priemonės, skirtos kroviniams vežti
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,848,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,848,000.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
21/78
Aprašymas

Alvesta renhållning upphandlar ett biogasdrivet lastväxlarfordon med liftdumperaggregat i enlighet med upphandlingsunderlaget.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afkyozuiuo&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
01/02/2022 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,848,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
2,848,000.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Atteviks Lastvagnar Aktiebolag
Pašto adresas: Box 2122
Vietovė: JÖNKÖPING
Pašto kodas: 55002
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.