Publications Office of the EU
Prancūzija-Nantes: Klausos aparatai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Prancūzija-Nantes: Klausos aparatai

  • Paskelbta
    11/11/2016
  • Galutinis terminas
    12/12/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    13/12/2016
  • Skirta
    27/06/2017
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
CHU de Nantes
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33185000 Klausos aparatai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
19,832,499.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
AOO-16102
Aprašymas

Fourniture de dispositifs médicaux ORL et implants cochléaires.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: CHU de Nantes — Hôpital Saint-Jacques — service pharmacie centrale
Pašto adresas: 85 rue Saint-Jacques
Vietovė: Nantes
NUTS kodas: FR511
Pašto kodas: 44093
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: http://www.chu-nantes.fr
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.achats-hopitaux.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
13/12/2016 10:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
19,832,499.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Boston
Pašto adresas: 14 place Georges Pompidou — BP 32
Vietovė: Saint-Quentin-en-Yvelines
Pašto kodas: 78184
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.