Publications Office of the EU
Suomija-Kotka: Valymo ir sanitarinės paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Suomija-Kotka: Valymo ir sanitarinės paslaugos

  • Paskelbta
    21/12/2016
  • Galutinis terminas
    02/02/2017
  • Skirta
    27/03/2017
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Hankinta Taitoa
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FI1C Etelä-Suomi
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90900000 Valymo ir sanitarinės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
400,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
575,168.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Hankinta koskee vuokrattavien mattojen toimittamista tilaajan osoittamiin paikkoihin ja noutoa huoltoon sovituin välein Kotkan ja Haminan kaupunkien, Pyhtään kunnan, Kaakon kaksikon (Miehikkälän ja Virolahden kunnat), Kotkan-Haminan seudun koulutuskuntayhtymän, Kotkan Asunnot Oy:n, Hamina-Asunnot Oy:n, Kymijoen Ravintopalvelut Oy:n ja KOY Rautakortteli/Matkailun, HaminaKotka Satama Oy:n ja Kotkan Satamatalot Oy:n tarpeisiin.
Sopimusaika 1.4.2017 – 31.3.2020, lisäksi mahdollisuus yhden (1) vuoden optioon.
Lisätietokysymykset tarjouspyyntöön on lähetettävä 11.1.2017 klo 12:00 mennessä.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tarjouspalvelu.fi/taitoa?id=85856&tpk=0f3809b2-b51c-49f7-b2ba-a1876b1b2f62
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
400,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
575,168.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Lindström Oy
Pašto adresas: Hermannin rantatie 8
Vietovė: Helsinki
Pašto kodas: 00580
Šalis: FIN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.