Publications Office of the EU
Švedija-Kristianstad: Statybos ir civilinės inžinerijos mašinų ir įrenginių su operatoriais nuoma - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedija-Kristianstad: Statybos ir civilinės inžinerijos mašinų ir įrenginių su operatoriais nuoma

  • Paskelbta
    04/03/2022
  • Galutinis terminas
    31/03/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    01/04/2022
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Kristianstads kommun
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SE224 Skåne län
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE224 Skåne län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45500000 Statybos ir civilinės inžinerijos mašinų ir įrenginių su operatoriais nuoma
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
36,000,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
TN 2021/2932
Aprašymas

Upphandlingen omfattar inhyrning av entreprenadmaskiner inklusive förare för rörläggning- och anläggningsarbeten till
Kristianstads kommun. De inhyrda resurserna ska komplettera kommunens egen regi.
Löpande behov uppskattas till en (1) maskin inkl. förare á 1700 h/år samt ytterligare mellan tre och sex (3 – 6) maskiner inkl. förare vid behov.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Kristianstads kommun
Nacionalinis registracijos numeris: 212000-0951
Pašto adresas: Kristianstads kommun Västra storgatan 12
Vietovė: Kristianstad
NUTS kodas: SE224
Pašto kodas: 291 32
Šalis: SWE
Asmuo ryšiams: Catarina Svensson
Pagrindinis adresas: https://www.kristianstad.se/sv/Kristianstads-kommun/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=63848
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
01/04/2022 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
36,000,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.