Publications Office of the EU
Lenkija-Lubawka: Dyzelinė alyva - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Lubawka: Dyzelinė alyva

  • Paskelbta
    23/01/2023
  • Galutinis terminas
    24/02/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/02/2023
  • Skirta
    20/03/2023
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Sanikom” Spółka z o.o.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL515 Jeleniogórski
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL51 Dolnośląskie
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09134100 Dyzelinė alyva
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
5,121,600.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
5,165,600.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
229/DRI/2023
Aprašymas

Zamówienie polega na Sukcesywnej dostawie oleju napędowego dla PGK "SANIKOM" sp. z o.o.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Sanikom” Spółka z o.o.
Nacionalinis registracijos numeris: 172/2020/N/Lubawka
Pašto adresas: ul. Nadbrzeżna 5a 58 – 420 Lubawka
Vietovė: Lubawka
NUTS kodas: PL51
Pašto kodas: 58-420
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Artur Ostrowski
Pagrindinis adresas: www.sanikom.com.pl
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/02/2023 11:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
5,121,600.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
5,165,600.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: AZAREX Paliwa Sp. z o.o. Sp. K.
Pašto adresas: ul. Kosynierów 65
Vietovė: Zielona Góra
Pašto kodas: 65-310
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.