Publications Office of the EU
F-Anžeras: Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Anžeras: Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai

  • Skirta
    10/12/2010
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33000000 Medicinos įranga, farmacijos ir asmens higienos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
20,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
ABIO2010mapaEtalonnage
Aprašymas

La présente consultation est lancée sous la forme d’un marché à procédure adaptée et est soumise aux dispositions de l'article 28 du code des marchés publics, et de l'article 77 (marché à bons de commande conclu avec montant maximum).
Le marché prend effet pour une première période à compter de la notification pour une durée de 24 mois. Il pourra être ensuite reconduit 1 fois pour une période de 24 mois. La durée du marché ne pourra excéder 4 ans.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
20,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.