Publications Office of the EU
Prancūzija-Mecas: Kelio darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Mecas: Kelio darbai

  • Paskelbta
    29/01/2019
  • Galutinis terminas
    08/03/2019
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    11/03/2019
  • Skirta
    21/05/2019
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Département de la Moselle
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRF33 Moselle
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRF33 Moselle
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45233140 Kelio darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
679,227.67 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
19s0002
Aprašymas

19s0002 — DRM — SDIR — opération de sécurité 2019 — RD 956 — calibrage entre la RD 19 (Colmen) et la frontière allemande — communes de Colmen et Neunkirchen-les-Bouzonville. Lot unique.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://marchespublics.moselle.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
11/03/2019 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
679,227.67 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Eurovia Alsace Lorraine
Pašto adresas: 2 route de Metz
Vietovė: Florange
Pašto kodas: 57190
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.