Publications Office of the EU
Dodávky léčivých přípravků s účinnou látkou BISULEPIN 2025 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dodávky léčivých přípravků s účinnou látkou BISULEPIN 2025

  • Paskelbta
    19/03/2025
  • Galutinis terminas
    22/04/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/04/2025
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Krajská zdravotní, a.s.
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33670000 Kvėpavimo sistemą veikiantys vaistai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
977,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
4380/2025
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je zajištění průběžných dodávek léčivých přípravků s účinnou látkou BISULEPIN pro potřeby zadavatele, jako poskytovatele zdravotních služeb (nikoliv pro potřeby dalšího prodeje/výdeje), včetně jejich přímého závozu do lékáren v jednotlivých odštěpných závodech zadavatele, na základě rámcové dohody uzavřené s jedním vybraným dodavatelem na období 24 měsíců od uzavření rámcové dohody.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://zakazky.kzcr.eu/contract_display_4380.html
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://zakazky.kzcr.eu/contract_display_4380.html
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/04/2025 10:05
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Ekonomická výhodnost
Apskaičiuotoji vertė
977,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.