Publications Office of the EU
Prancūzija-Libourne: Farmacijos produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Prancūzija-Libourne: Farmacijos produktai

  • Paskelbta
    31/01/2017
  • Galutinis terminas
    27/02/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    28/02/2017
  • Skirta
    19/05/2017
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
CH de Libourne Robert Boulin
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRI12 Gironde
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRI12 Gironde
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33600000 Farmacijos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
6,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
10,801,858.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
81
Pasiūlymo referencinis numeris
DSE0003AO
Aprašymas

Fourniture de médicaments.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: CH de Libourne Robert Boulin
Pašto adresas: 112 rue de la Marne
Vietovė: Libourne
NUTS kodas: FR612
Pašto kodas: 33500
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: http://www.ch-libourne.fr/
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=318810&orgAcronyme=x7c
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
28/02/2017 10:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

33600000 - Farmacijos produktai

33141000 - Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos

33140000 - Medicinos reikmenys

33690000 - Kiti vaistai

33100000 - Medicinos įranga

Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.