Publications Office of the EU
Bulgarija-Sofija: Elektros įrengimo darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Sofija: Elektros įrengimo darbai

  • Paskelbta
    20/03/2018
  • Galutinis terminas
    20/04/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/04/2018
  • Skirta
    02/10/2018
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
„ЧЕЗ Разпределение България“ АД
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45311200 Elektros įrengimo darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
97,524.00 BGN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
PPС 18-016
Aprašymas

Извършване на строително-монтажни работи за монтаж на сигнализатори на земни и къси съединения с дистанционно предаване на данни за кабелни електропроводи средно напрежение (СрН) на територията на Софийска област, област Перник, област Благоевград и област Кюстендил. За възлагане на конкретните видове работи възложителят съставя документ/и за възлагане на изпълнението, съдържащ/и най-малко следната информация: видовете работи и количеството им, срок за изпълнение, цената на база единичните цени и др. Приемането на работата по всеки документ за възлагане на изпълнението се извършва с приемателен протокол, подписан от двете страни по договора, по ред и начин, описани в договора. Срокът на договора е 36 месеца, считано от датата, на която е сключен от страните — възложителя и участника, избран за изпълнител на съответната обособена позиция, или до достигане на максимална стойност на договора, в зависимост от това кое събитие ще настъпи първо по време.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: „ЧЕЗ Разпределение България“ АД
Nacionalinis registracijos numeris: 130277958
Pašto adresas: бул. „Цариградско шосе“ № 159, Бенчмарк бизнес център — деловодство
Vietovė: София
NUTS kodas: BG411
Pašto kodas: 1784
Šalis: BGR
Asmuo ryšiams: Александър Тучев
Pagrindinis adresas: www.cez-rp.bg
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one lot only
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/04/2018 14:00
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.