Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Coesfeld: Statybvietės priežiūros paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Coesfeld: Statybvietės priežiūros paslaugos

  • Paskelbta
    06/08/2016
  • Galutinis terminas
    08/09/2016
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Landesbetrieb Straßenbau RNL Münsterland
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEA38 Warendorf
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA35 Coesfeld
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71521000 Statybvietės priežiūros paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
425,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
05_07-0085-B_03-16-5000
Aprašymas

Im Zuge des Neubaus der B 58 als Ortsumgehung Beckum zwischen der B 58 (Bauanfang im Bereich der Autobahnanschlussstelle Beckum) und dem Knoten B 58 / L 586 (Bauende) werden insgesamt 7 Brückenbauwerke erstellt, von denen die Bauüberwachung von 5 Bauwerken Gegenstand dieser Ausschreibung ist.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Landesbetrieb Straßenbau RNL Münsterland
Pašto adresas: Wahrkamp 30
Vietovė: Coesfeld
NUTS kodas: DEA35
Pašto kodas: 48653
Šalis: DEU
Asmuo ryšiams: Vergabeservice
Pagrindinis adresas: www.strassen.nrw.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
425,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.