Publications Office of the EU
Marché de matériel publicitaire d’impression, personnalisation, avec possible mise sous enveloppe et préparation pour expédition et dépôt chez bpost. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Marché de matériel publicitaire d’impression, personnalisation, avec possible mise sous enveloppe et préparation pour expédition et dépôt chez bpost.

  • Paskelbta
    29/02/2024
  • Galutinis terminas
    04/04/2024
  • Atšaukta
    17/10/2024
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Atšaukta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
bpost
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79800000 Spausdinimo ir susijusios paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
8,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
2023-1-031
Aprašymas

bpost est à la recherche d'un adjudicataire qui prendra en charge la production complète du matériel imprimé destiné à ses points de vente, ses clients, ses employés. Est défini comme « matériel publicitaire imprimé » dans le cadre du présent marché l'ensemble des matériels de promotion et de visibilité fabriqués partiellement ou entièrement en papier et/ou carton et/ou vinyle et/ou carton mousse et/ou Forex et/ou Re-board et/ou toutes sortes d’autocollants, avec éventuellement un nombre minime d'éléments en plastique et/ou en métal et/ou en caoutchouc, ainsi que certains supports de promotion et de visibilité fabriqués entièrement en PVC. En ne subdivisant pas le marché en différents lots, bpost vise l'obtention d'un avantage économique, l'optimisation des conditions contractuelles et la mise en place d'une gestion efficace. La majeure partie du matériel à fournir dans le cadre du présent marché concerne des imprimés offset traditionnels ou du digitale, ainsi que de la personnalisation (traitement de bases de données) et du direct mail, avec de la mise sous enveloppe, de la préparation pour expédition vers différentes adresses et dépôt

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/18389813-09a8-4d24-b2f4-c25bdb93c480/general
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/18389813-09a8-4d24-b2f4-c25bdb93c480/general
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
8,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.