Publications Office of the EU
Daugiafunkcių rašalinių spausdintuvų su tikra dokumentų išvestimi pirkimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Daugiafunkcių rašalinių spausdintuvų su tikra dokumentų išvestimi pirkimas

  • Paskelbta
    12/11/2024
  • Galutinis terminas
    22/11/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/11/2024
  • Skirta
    10/12/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister, Amt für Recht, Vergabe und Versicherungen, Zentrale Vergabestelle
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30232150 Rašaliniai spausdintuvai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
DUS-2024-0789
Aprašymas

Daugiafunkcių rašalinių spausdintuvų pirkimas

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabe.duesseldorf.de
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://vergabe.duesseldorf.de
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/11/2024 10:30
Award method
Preis
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
0.01 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: OfficeXpress GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Meerbusch
Pašto kodas: 40670
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.