Publications Office of the EU
Portugalija-Lisabona: Reklamos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalija-Lisabona: Reklamos paslaugos

  • Paskelbta
    21/12/2017
  • Galutinis terminas
    17/01/2018
  • Skirta
    08/08/2018
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Pirkėjo vieta
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79341000 Reklamos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
3,000,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,000,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
17CLPQ/DJ2002
Aprašymas

Aquisição de serviços de agência criativa nos meios digitais para o DJSCML.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Pašto adresas: Calçada da Glória, n.º 53
Vietovė: Lisboa
NUTS kodas: PT17
Pašto kodas: 1250-112
Šalis: PRT
Pagrindinis adresas: www.scml.pt
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
3,000,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
3,000,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: SixAndCo, Unipessoal, Lda.
Pašto adresas: Galerias Alto da Barra, avenida das Descobertas, 59 F, 2.º andar
Vietovė: Oeiras
Pašto kodas: 2780-053
Šalis: PRT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.