Publications Office of the EU
Tender of contract regarding delivery of Workforce Management System - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tender of contract regarding delivery of Workforce Management System

  • Paskelbta
    07/02/2025
  • Galutinis terminas
    10/03/2025
  • Skirta
    29/08/2025
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Andel Holding A/S
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DK022 Vest- og Sydsjælland
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72250000 Sistemų ir aptarnavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
30,000,000.00 DKK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
382684
Aprašymas

The tender involves the delivery and implementation of a Workforce Management System (WMS) for the efficient planning, management, and optimization of the workforce. The system must handle work schedules, shift planning, competency tracking, and absence management, while integrating with existing SAP systems. The solution must be user-friendly, scalable, and comply with relevant regulations, including GDPR. The supplier will be responsible for consultancy, implementation, user training, as well as ongoing support and maintenance. The objective is to optimize resource utilization and facilitate data-driven decision-making in workforce management.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=422544&B=
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=422544&B=
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Price
Apskaičiuotoji vertė
30,000,000.00 DKK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Infosys Limited
Pašto adresas:
Vietovė: Bangalore
Pašto kodas: 560100
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.